Atrakcje

Hotel Kiani Beach Resort stworzył wspaniałą gamę atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, aby podnieść jakość ich pobytu. U nas możesz zanurkować w spokojnych wodach basenu, zrelaksować się na skąpanej w słońcu plaży, przyspieszyć bicie serca dzięki energicznym ćwiczeniom gimnastycznym, porywającym sportom oraz sportom wodnym, albo tańczyć do białego rana. Uwolnij swoje zmysły, zrelaksuj się, odkryj, świętuj i poczuj energię Krety!

Plaża i baseny
Weź kąpiel w krystalicznych wodach basenu lub nurkuj w Morzu Kreteńskim i zrelaksuj się na plaży ze świeżo wyciśniętym sokiem, obserwując zachód słońca nad bezkresnym horyzontem.

Zajęcia sportowe i fitness
Weź udział w programach sportowych i fitness, przyspiesz bicie serca i ciesz się najbardziej ekscytującymi chwilami wraz z rodziną i przyjaciółmi w pięknym otoczeniu Kiani Beach Resort.

Wieczorna rozrywka
Tańcz do białego rana, śpiewaj karaoke i naucz się tańca brzucha lub greckich tańców ludowych. Uwierz w magię, podziwiając sztuczki wykonywane przez naszego magika lub zrelaksuj się przy dźwiękach pianina. Niezależnie od tego, co wybierzesz, przygotuj się na ekscytującą rozrywkę.