Hotel na Krecie z klubem dla dzieci na świeżym powietrzu

Klub działa w godzinach:
Godziny ranne: 10:00 -13:00, po południu w godz. 15:00 -19:00
21:00- 22:00 Wieczorne pokazy dla dzieci

Klub dla dzieci w hotelu Kiani oferuje:

 • Zabawy organizowane przez animatorów
 • Zamek dmuchany do skakania
 • Spotkanie z naszą maskotką
 • Mini- dyskotekę
 • Dni ekologii
 • Wieczory z pokazami filmów dla dzieci

Ograniczenia wiekowe w klubie dla dzieci w hotelu Kiani:
Ograniczenia wiekowe: Nasz Klub przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-8 lat. Rodzice mogą zostawić swoje pociechy w wieku od 4 do 8 lat pod opieką naszych animatorów. Rodzice zobowiązani są również do wypełnienia formularza rejestracyjnego po pozostawieniu dziecka w Klubie dla dzieci w Kiani. Dzieci poniżej 4 roku życia nie powinny być pozostawione bez opieki rodziców w naszym klubie. Jeśli dziecko w wieku poniżej 4 lat będzie chciało wziąć udział w naszych zajęciach, powinien mu towarzyszyć rodzic.

Ograniczenia dla rodziców:
Rodzicom nie wolno opuszczać terenu Kiani Beach Resort, w czasie gdy ich dzieci będą uczestniczyć w bezpłatnych zabawach lub zajęciach w naszym Klubie dla dzieci.

Zajęcia w klubie dla dzieci:
Nasz klub dla dzieci oferuje wiele godzin zabawy i rozrywki dla Państwa dzieci. W naszym klubie dzieci będą mogły pluskać się w basenie, łowić ryby w morzu, robić maski, malować twarze oraz podkoszulki, a także poznawać świat poprzez różne gry i zabawy.

Dzięki złagodzeniu restrykcji w związku z Covid-19, można korzystać z pomieszczenia przeznaczonego do klubu dla dzieci, aby odbywać w nim zajęcia zwłaszcza w godzinach popołudniowych. Pomieszczenie klubu dla dzieci znajduje się w północnym skrzydle hotelu Kiani Beach Resort- aby je znaleźć należy wejść po schodach na parterze przy windzie na pierwszym piętrze obok restauracji.

Pokój zabaw dla dzieci w wieku 0-4 lata: Nasz pokój zabaw dla dzieci znajduje się w południowym skrzydle Kiani Beach Resort, za krytym basenem. Pokój jest zarezerwowany dla rodziców z małymi dziećmi, jeśli chcą bawić się sami. Nie ma zorganizowanych zajęć. Konieczna jest rezerwacja sali z animatorami.

Dla naszych najmłodszych hotel Kiani Beach Resort oferuje również:

 • Dwa baseny dla dzieci (w tym jeden ze zjeżdżalniami)
 • Dmuchany zamek do skakania. przeznaczony dla dzieci w wieku 4 - 13 lat
 • Dwa duże place zabaw dla dzieci z huśtawkami, przeszkodami do wspinaczki i nie tylko, czynne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu
 • Naszą maskotkę Figlo, która pojawi się przed Dyskoteką, aby zachęcić dzieci w każdym wieku do wzięcia udziału w zabawie
 • Dyskotekę dla dzieci w godz. przeznaczoną dla dzieci w każdym wieku
 • Wieczorne pokazy dla dzieci w godz. 21:00 - około 22:00, dla dzieci w każdym wieku

Jeśli podróżujesz z rodziną, nie ma lepszego miejsca na rodzinne wakacje niż 5-gwiazdkowy hotel na plaży z klubem dla dzieci na Krecie. Pięknie położony w wiosce Kalyves w pobliżu Chanii, hotel Kiani Beach Resort na Krecie jest przyjazny dzieciom i gwarantuje udany wypoczynek dla całej rodziny. Jego idylliczne położenie wraz ze specjalną ofertą dla dzieci i niemowląt umożliwi spędzenie beztroskich i niezapomnianych wakacji na Krecie w Grecji.

Hotel w Chanii, który jest przyjazny dzieciom

Położony w urokliwym rodzinnym kurorcie nad morzem, ten przyjazny dzieciom hotel w Chanii oferuje szereg udogodnień i usług, dzięki którym wakacje na Krecie z dziećmi będą pamiątką na całe życie. Kiani Beach Resort to najlepszy hotel rodzinny z klubem dla dzieci na Krecie. W swojej ofercie posiada specjalne menu dla dzieci, w pełni wyposażony klub dla dzieci na świeżym powietrzu i szeroką gamę zajęć dla naszych najmłodszych gości, a także rozrywkę dla całej rodziny. Jeśli planujesz spędzić swój urlop w Chanii wraz z dziećmi, mamy dla Ciebie najlepszą ofertę. Odpocznij na naszej plaży w czasie gdy Twoje dzieci będą się dobrze bawić.